Amonthia

Právě je 28 bře 2024 17:21

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 58 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Godsword
PříspěvekNapsal: 27 úno 2014 16:33 
Offline
Lesní tulák
Uživatelský avatar

Registrován: 26 úno 2014 21:07
Příspěvky: 20
klidně vám to vysvětlím :) to jen vypatlany herkules. Na všechny háze to ze ho někdo napraskal. Obvinil. I jednoho žadatele. A navíc to bylo úplně jinak to jen on to nepochopil. Za,chviličku budu na pc tak vám ukážu odkaz jak to bylo. A proč jsem mu to psal


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Godsword
PříspěvekNapsal: 27 úno 2014 16:37 
Offline
Purkrabí
Uživatelský avatar

Registrován: 16 pro 2008 19:31
Příspěvky: 1001
Ahoj, nehlasil ses k hated / loved ?

_________________
Co tě nezabije může zabít všechno kolem tebe !


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Godsword
PříspěvekNapsal: 27 úno 2014 16:43 
Offline
Správce Amonova pokladu
Uživatelský avatar

Registrován: 12 srp 2011 17:23
Příspěvky: 3841
aha uz jsem is pocetl

No tak to nam teda vysvetli pac kdyz se objevujes mezi takovejma jmenama jako Amigor, Kriger a podobne tak to dobry svetlo na tebe nehaze.

Tady bude jeste co cist aspon se neco deje :mrgreen:

_________________
Duso:
kurwi chlast a chlebicky to su arciho konicky :D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Godsword
PříspěvekNapsal: 27 úno 2014 16:57 
Offline
Lesní tulák
Uživatelský avatar

Registrován: 26 úno 2014 21:07
Příspěvky: 20
Ahoj k loved ani k Hated jsem se určitě nehlásil :) . Pk jsem neměl takže hated jde rovnou stanou a k loved také ne .. Ale jsem rád že řeč nestojí a ptáte se :) . No tak jako já byl s krigem/amigorem/nargem v guildě a přišli mě v pohodě možná by ukázal čas jací doopravdy jsou ale znal jsem je asi měsíc možná víc ..

ZDE PŘIKLÁDÁM DŮKAZ KONVERZACE S AMIGOREM POČTETE SI AŤ VIDÍTE ŽE JÁ NIKOHO NENAPRÁŠIL , POUZE JSEM VYŘIZOVAL VZKAZ OD AMIGORA . KDYBY TO NĚKOMU NESTAČILO TAK ŠLI KOLEM HODINY DUNG (CYCLOP VALLEY) A SJELI JE TAM UDAJNĚ . JÁ DOCHÁZÍM ZE ŠKOLY KOLEM 15:15 ZHRUBA A HNED NEJDU NA POČÍTAČ ALE POUKLÍZÍM NĚKDY UMYJU NÁDOBÍ A TAK . DOŠEL JSEM KOLEM 15:45 NA MAPU A UŽ VIDÍM NADÁVKY NA ŽADATELE (SANNY) JAK HO OBVIŇUJÍ Z NAPRÁSKÁNÍ . JÁ O NIČEM NEVĚDĚL ANI JSEM NIC NENAPRÁSKAL JEN HERKULES TO ŠPATNĚ POCHOPIL.

http://leteckaposta.cz/357275507


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Godsword
PříspěvekNapsal: 27 úno 2014 17:09 
Offline
Kovářský učeň
Uživatelský avatar

Registrován: 07 čer 2010 18:28
Příspěvky: 211
Bydliště: Dolný Kubín, Slovensko
to emi je PK, čo ich pojazdilo? :)

_________________
Kód:
Ozzy®: jo a pak se semnou hadal ze prej jaho babicka umi upict nanuky ne :-D
Kan[afk]: to moje babicka umi taky ale
Ozzy®: Jojojo tvoje babicka je prosimte tak tlusta ze zlomila vetev v rodokmenu tak me tady nic nepovidej o nanukach


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Godsword
PříspěvekNapsal: 27 úno 2014 17:15 
Offline
Lesní tulák
Uživatelský avatar

Registrován: 26 úno 2014 21:07
Příspěvky: 20
Je to Amigor . Vím , že má pk a on taky ví že guilda WR chodila dost Cyclopy skrz krev a mustangy takže tak :) .


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Godsword
PříspěvekNapsal: 27 úno 2014 17:29 
Offline
Sedlák z Podhůří
Uživatelský avatar

Registrován: 01 úno 2013 01:23
Příspěvky: 159
Bydliště: Jihlava
No, myslím, že jako vysvětlení by mi to asi stačilo, vzhledem k tomu, že chování hyperiona i herculese tu všichni, co byli jeden blíže nespecifikovaný dung, kde se na amonthii házela špína, znají. :lol:

_________________
Peace is a lie. There is only passion.
Through passion, I gain strength.
Through strength, I gain power.
Through power, I gain victory.
Through victory, my chains are broken.
The dark side shall set me free.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Godsword
PříspěvekNapsal: 27 úno 2014 18:00 
Offline
Lesní tulák
Uživatelský avatar

Registrován: 26 úno 2014 21:07
Příspěvky: 20
Myslíš tím Hytloth o souboj 5 ada ore/ingů ? :D Jo furt brečeli zakládali o tom forka diskuse všechno a taky nadávali na trest který jste dostali :). Jak není po jejich tak hnedka jsou všeci špatní . Nevěřil jsem tomu ale je to tak a lituji toho , že jsem se tam vůbec hlásil , když na to koukám zpětně .


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Godsword
PříspěvekNapsal: 27 úno 2014 20:38 
Offline
Vožungr
Uživatelský avatar

Registrován: 05 čer 2008 09:47
Příspěvky: 1535
Bydliště: u BRNA
:D :D :D fajne no ni? :D

_________________
Tom: ty voe ja vam nevim, ale par takovych lidi a ceska republika bude 8 div sveta curakuv mlyn


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Godsword
PříspěvekNapsal: 27 úno 2014 21:26 
Offline
Lesní tulák
Uživatelský avatar

Registrován: 26 úno 2014 21:07
Příspěvky: 20
No tak víš co oni to neunesou že je někdo lepší než oni ;) :D .


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Godsword
PříspěvekNapsal: 27 úno 2014 23:53 
Offline
Čajíček
Uživatelský avatar

Registrován: 31 črc 2008 12:31
Příspěvky: 2117
Bydliště: Soběslav
Jestli jsi Dominik Čambala na dp foru, tak by jsi občas měl méně psát a více přemýšlet, než se do takové činnosti pustíš :)
A jsi-li to opravdu ty, tak ses vyjadřoval ve smyslu, že Amonthia má support, copak by jsi v takovém společenstvu chtěl opravdu být?

_________________
Memento, homo, quia pulvis est et in pulverem reventeris...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Godsword
PříspěvekNapsal: 28 úno 2014 03:47 
Offline
Sedlák z Podhůří
Uživatelský avatar

Registrován: 01 úno 2013 01:23
Příspěvky: 159
Bydliště: Jihlava
No, koukám, že se poměrně důkladně držíš zásady "Koho chleba jíš, toho píseň zpívej". Tohle se mi, bohužel pro tebe, moc nelíbí. Asi bych měl raději upřímného člověka, který mi natvrdo řekne: "Jo s tím bugováním ste to prodělali a moc se mi to nelíbí" (nebo ten Hytl ste moc nezvládli), než přelétavého člověka, co pokud je ve WR, hází na forko taková obvinění a pak mi přímo v tomto topicu ještě přizvukuje. Tohle si moc nevybral.

Zajímalo by mě také, proč ti smazali (ne lockli, ale rovnou smazali) přihlášku u Crusaderů?
Proč lock v Kačerech?
Proč v MG?
A přesně jak se ptal Denny proč tedy chceš hrát zrovna s námi? A odpovědi stylu "úžasná guilda" neberu (já přece vím, že jsem úžasný, nemusíte mi to říkat)
A to nejdůležitější proč bychom tě vlastne měli vzít, co guildě můžeš nabídnout?

_________________
Peace is a lie. There is only passion.
Through passion, I gain strength.
Through strength, I gain power.
Through power, I gain victory.
Through victory, my chains are broken.
The dark side shall set me free.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Godsword
PříspěvekNapsal: 28 úno 2014 06:44 
Offline
Lesní tulák
Uživatelský avatar

Registrován: 26 úno 2014 21:07
Příspěvky: 20
Nene nejsem na fóru zaregistrovany. Pod takovým jménem. Všiml jsem si toho taky a psal jsem acarusovi aby s tím něco udělal, protože. Se mi.nelíbí ze tam někdo vystupuje pod mým jménem. Ten mě obrátil na správce fóra.

1) Přihlášku u crusaders mě rovnou smazali z důvodu že shark je na mě pořád naštvaný skrz to ze jsem odešel od nich a hlásil se do kaceru. A má mě od té doby v bloku to je ten důvod
2)v kacerech jsem dostal lock. Kvůli banu na IP adresu,který byl na.moji postavu neoprávněný jak už jsem psal máme více lidí stejnou IP ve.městě. To byl ten.důvod
3)U mg tam bylo úplně něco jiného.. Emp stal na.moji straně jenže lidi si tam mysleli že vlastním pk a pojizdim. Je a podobně jenže já žádné pk nikdy neměl a oni si nedali říct.. Mrzelo mě to a vytahovali na mě něco bez toho aby měli důkazy.jeden tvrdil že jsem ho podvedl a já jsem čestný a čím ze jsem to taky neudělal. Toť vše u mg a Emp se musel podřídit skupině tak proto.
4)chci hrát s vámi skrz to ze jste dosti aktivní guilda a líbí se mi jak hrajete.. Navzájem si pomáháte a není vám ani žadatel u zádku tak jak je to v nějakých guildach.snažíte se udělat pro sebe navzájem první poslední a to jsem cením a takovou společnost vyhledávám. Vidím jak.jste se chovali ke mně a vždy mi pomohli. Chci mezi tkovou partu lidí taková tu už není
5)a co bych mohl nabídnout já vám? Velice aktivního člověka, zábavný charakter,dokážu se pro ostatní přetrhnout když vidím i zájem z druhé strany.,dokáže se semnou pořádně pokecat, a tak dále. Myslím ze u mě zas takovou roli věk nehraje a stavím se ke všemu s nadhledem a dokážu vše ocenit.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Godsword
PříspěvekNapsal: 28 úno 2014 07:01 
Offline
Lesní tulák
Uživatelský avatar

Registrován: 26 úno 2014 21:07
Příspěvky: 20
Ptejte se na cokoliv já vám vše objasnim co vám není jasné nebo tak budu jedině rad :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Godsword
PříspěvekNapsal: 28 úno 2014 08:17 
Offline
Rasův Pán
Uživatelský avatar

Registrován: 24 úno 2008 14:38
Příspěvky: 715
Bydliště: Kovářství Nová Nara
Ahoj přeji Good Luck . Jsem zvědav jak dokažeš co za tebe dokazali jini napsat nedokazat neudelat :lol:

_________________
TO PODSTATNÉ JE BYZNYS


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Godsword
PříspěvekNapsal: 28 úno 2014 08:34 
Offline
Lesní tulák
Uživatelský avatar

Registrován: 26 úno 2014 21:07
Příspěvky: 20
Dekuji mnohokrát :). Budu se snažit vám to vše objasnit tak jak to je a nic nezatajit :). Jakmile dojdu ze školy vložím sem konverzaci o tom fóru a mém nesouhlasu s tím jménem s acarusem pokud to ještě najdu :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Godsword
PříspěvekNapsal: 28 úno 2014 08:37 
Offline
Vožungr
Uživatelský avatar

Registrován: 15 led 2008 13:48
Příspěvky: 2050
Bydliště: Nová Páka
A ty jsi rozarka nebo kdo?:)

_________________
... nepálí, ale hřeje.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Godsword
PříspěvekNapsal: 28 úno 2014 08:51 
Offline
Lesní tulák
Uživatelský avatar

Registrován: 26 úno 2014 21:07
Příspěvky: 20
Cože tuhle postavu si ještě někdo pamatuje? :) ano hrál jsem ji i s bráchou chvilkama. Se to stridalo ale to mě bylo tak 12 let a vůbec jsem nevěděl a spis jsem to lamil :D ale craft. Max byl v pohodě :))


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Godsword
PříspěvekNapsal: 28 úno 2014 10:11 
Offline
Bezdomovec z podhradí
Uživatelský avatar

Registrován: 20 led 2014 20:15
Příspěvky: 16
Kdybych "byl" uz v rade guildy Amonthia kopl bych te do prdele a prihlasku locknul. Jelikoz "jeste" nejsem tak pro Vas mam odkaz, kdyz to zkousel s prihlaskou k MG.

http://mg.smoce.net/subdom/mg/Forum/vie ... f=2&t=6548

Pak dále:

3)U mg tam bylo úplně něco jiného.. Emp stal na.moji straně jenže lidi si tam mysleli že vlastním pk a pojizdim. Je a podobně jenže já žádné pk nikdy neměl a oni si nedali říct.. Mrzelo mě to a vytahovali na mě něco bez toho aby měli důkazy.jeden tvrdil že jsem ho podvedl a já jsem čestný a čím ze jsem to taky neudělal. Toť vše u mg a Emp se musel podřídit skupině tak proto.

Tak toto je picovina jak mrak! Jak jsi na to prisel, ze Emp byl na tvoji strane? Co tady oblbujes lidi? Delas ze sebe chudacka a cestny jsi mozna tak jak hovno v latrine....
Ty synku praskni do koni a at te tu uz nevidim!!

Nestracejte cas s psanim a rovnou to locknete...

_________________
╭∩╮(︶︿︶)╭∩╮
....Vždy pozdě....


Naposledy upravil Bart dne 28 úno 2014 10:27, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Godsword
PříspěvekNapsal: 28 úno 2014 10:25 
Offline
Lesní tulák
Uživatelský avatar

Registrován: 26 úno 2014 21:07
Příspěvky: 20
Emp psal ze to Teda musí bohužel locknout tudíž nechtěl a podridil. Se pouze vám... Takže nevím co tu na ne zase vytahujes stejně jako u MG


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 58 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 28 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz