Amonthia

Právě je 28 bře 2024 14:13

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 36 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Béowulf - ŽÁDOST STAŽENA
PříspěvekNapsal: 22 dub 2008 22:37 
Offline
Bezdomovec z podhradí
Uživatelský avatar

Registrován: 22 dub 2008 22:11
Příspěvky: 11
Zdravíčko ogaři,
nebudu chodit kolem horké kaše, protože upřímnost je věc, která se vyplácí a na člověka pak nikdy nemůže spadnout žádný bahno. Jmenuji se Jirka, jak jméno napovídá nejsem žena ;) Je mi 20 let a bydlím na Berounsku. Chodím na CVUT obor strojírenství. Mezi mé záliby patří posilovna a přítelkyně (obojí aktivně,), a taky UO a doufám že konečně taky aktivně. Pivko, přátelé, trocha adrenalínu. Prostě život.

*Temný ráj*
Postavy: Largon Skraja – mrtvý (možná ho někdo z dřívejška poznává.. Myslím, že jsem se kdysi potkal s Deaconem na akcích s vlkodláčky (akce v Drow city.. zastupoval sem tam tenkráte clan Brujah) … Prošel školou Belianorovou, Cronosovou, Arkonovou a bičem prince Pokyho…(nějaký dungy už za sebou má, ale rozhodně ne po úpravách. Takže jen sem mrsknu například Shamat, FDD, Drow city, Wrong, Cove, Water, Destard(ale jen kus) atd. je to dávno a leccos se už změnilo, takže to nebude po tolika měsících už směrodatné…
- Prohřešky: 19.12.2004 11:04Largon Skraja6ba665-AFK macefighting, 1. prohřešek , pak nikdy nic víc
- Možná pro informaci SC byl kolem 2000 a chyběly už jen drobnosti, ale podle SC se nepozná dobrý hráč

*Ostatní servery*
- postavy klerika, paladina, bojovníka, stínaře, strážce lesa, zaříkávače atd. (při zájmu upřesním, jedná se o postavy z RUNUO, takže s tou klasickou koulí to moc společného nemá)
- shardy teda Mikdemie, TZ
- pk jsem nikdy nemněl, až tedy jedno půjčené, ale to už nevím ani jak se jmenovalo…. Býval to prsk Beviera, je to dávno….ani nevím co s ním teď je

*Aktivní acc*
Postava jedna a to Béowulf Sevranc – jako správný Brujah má všechny bojové skilly na maximum. Pokulhává v léčení(60), skrývání a plížení se ve stínu(oboje kolem 50) a také lehce ve znalostech těla (anča 50). Má ale v plánu probdít pár dní a v jeskyních Cove, nabrat sílu a zkušenosti do žil. Prohřešky žádné. Zatím nemá ani imunitku v člověku, stone gargu, klan… to vše přijde až se budu cítit připraven…(pro zvídavé, až si osahám makra, znovu pozjistím, jak vše pořádně funguje, vyskilluju se..)

*Proč Amonthia?*
Z doslechu vím, že to je banda správných ogarů, která hraje aktivně a je s nima řeč, také zábava a o to mi jde, bavit se v kruhu přátel. To považuji za cíl UO.

*Kodex*
Zdá se mi fér. Nemám co bych namítnul.

*PvP a s tím spojené věci O/CH*
PK jsou součástí UO, beru je tak a nevadí mi. O/CH jsou frakce kam člověk přichází aby získal zkušenosti z boje (a stál si za svým názorem). Kdybych se jednou rozhoupal, šel by jsem do CH. Jako upír bych si připadal v O divně,)

*Cíle*
Zábava s přáteli a bejt za vampíra dobrej. Ne dobrej, výbornej.

*Srazy*
Pokud nebudou každý týden a budu o nich vědět dopředu, není problém tam sjet vlakem, autobusem či autem… Rád říkám:“Domluva řeší vše…“ Takže přijedu rád.. (pokud jste někdo pražskej, můžem se někde sejít a promluvit si z očí do očí) (slyšel jsem, že příjmat zajíce v pytli není nejlepší ;)

*Úplně odděleně písnu to, co vás bude asi nejvíce zajímat*
Sestra jedna – věk 18 (přítel její je sice o 20 kg lehčí než já, ale nějakej machr v boxu, takže nedoporučoval bych provokovat chřestejše bosou nohou)

ICQ – 332458003 (až se rozvine debata dále, začnu Vás teprve spamovat na icq) Nerad bych, aby došlo k nějakejm mejlkám a nechci otravovat předem „třeba bezdůvodně“

Hrát mohu přes týden převážně večer (záleží na škole, když se zadaří i dopoledne). O víknedu se tu skoro vždy ukážu aspoň na chvilku. Pondělky jsou volné.. Nejvíce můžu být aktivní o víkendu. Bohužel zkouškový na krku, takže to bude za chvilku lehce skřípat, ale to znáte..

_________________
Naše společnost je tak dokonalá, že jakékoliv vylepšení je krokem zpět!


Naposledy upravil Béowulf dne 23 dub 2008 16:43, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Béowulf(Largon Skraja)
PříspěvekNapsal: 23 dub 2008 01:46 
Offline
Rasův Pán
Uživatelský avatar

Registrován: 14 led 2008 01:24
Příspěvky: 725
Zdar, bydlis na intru nebo denne dojizdis? Dame nekde pivko v Praze?

_________________
9 songs


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Béowulf(Largon Skraja)
PříspěvekNapsal: 23 dub 2008 01:51 
Offline
Řezník
Uživatelský avatar

Registrován: 14 led 2008 17:55
Příspěvky: 519
Ahoj. Moc pekna prihlaska.. Zverejni nam tady svoje foto a prozrad zda-li planuje nejakou dalsi postavu (pokud jsem pochopil spravne ze mas "jenom" vampa)..

Preju hodne stesti.

P.S. Zkus si trosku pohrat se slohovou upravou tvoji prihlasky (Trosku oddel ty odstavce).


E: postava Largon Skraja mi neco rika

_________________
"Nothing is true, everything is permitted."


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Béowulf(Largon Skraja)
PříspěvekNapsal: 23 dub 2008 08:38 
Offline
Vožungr
Uživatelský avatar

Registrován: 26 led 2008 19:13
Příspěvky: 1645
Bydliště: Kroměříž !
Ahoj. Vítám tě.

Taky mi ta postava cosi říká :)

Jinak přihláška pěkná, jen stejná připomínka jako Will - zkus to nějak zpřehlednit.
PS: Mě na icq napsat můžeš. Hlavně co se přístupu na mapu a forum týká.

_________________
Postuj, ale...
zERT: ja sem normalni akorat se me vratila puberta :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Béowulf (Largon Skraja)
PříspěvekNapsal: 23 dub 2008 08:49 
Offline
Lesní tulák
Uživatelský avatar

Registrován: 21 led 2008 00:35
Příspěvky: 75
To je ten wamp z Camarilly predsa :p


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Béowulf (Largon Skraja)
PříspěvekNapsal: 23 dub 2008 10:28 
Offline
Major Domus Animales
Uživatelský avatar

Registrován: 12 led 2008 06:11
Příspěvky: 1329
Bydliště: lepenková krabice
Ahoj nebyl si to ty co mi dal tech 15000k svetla?

_________________
Ty ptáš se mě?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Béowulf (Largon Skraja)
PříspěvekNapsal: 23 dub 2008 16:09 
Offline
Rasův Pán
Uživatelský avatar

Registrován: 24 úno 2008 14:38
Příspěvky: 715
Bydliště: Kovářství Nová Nara
Ahoj přeju hodně štrěstí v Amonově stínu:))Mam pocit že jsme se kdysi potkavali ve Fairu :arrow: pocit:))

_________________
TO PODSTATNÉ JE BYZNYS


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Béowulf (Largon Skraja)
PříspěvekNapsal: 23 dub 2008 16:11 
Offline
Guildovní kronikář
Uživatelský avatar

Registrován: 12 led 2008 12:42
Příspěvky: 620
Zdravim te,
ano ano Largon Skraja, pamatuju par spolecnych dungeonu, ale bylo to tusim spolecne s Braterstvem

_________________

I want to see gamma rays, I want to hear X-rays, I want to smell dark matter and feel the solar wind of a supernova flowing over me.


Dark Matter <-> DMT <-> Divine Moments Of Truth


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Béowulf (Largon Skraja)
PříspěvekNapsal: 23 dub 2008 17:00 
Offline
Bezdomovec z podhradí
Uživatelský avatar

Registrován: 22 dub 2008 22:11
Příspěvky: 11
Děkuji za důvěru. Snažil jsem se to zjednodušit co nejsnáze, tak doufám že barevné odlišení, odsazení a zavedení mezer za odstavci je postačující. V Praze nebydlím a denně bohužel dojíždím, ale to se asi další semestr změní, nepředbíhal bych ovšem událostem. Na pivko klidně skáknu, písni kdy máš +- čas, ono se něco dohodne. Postavu mam zatim jen upírka, protože nerad hraju za milion věcí naprd, radši za jednu a dobře. Až to za něj budu umět, šel bych do klerdy. Hrál sem ho na RUNUO a chci zkusit, jaké to bude léčit bez selfu, rytířství a bandou na vzdálenost větší jak ob jedno pole. Svolení spamovat na icq jsem dostal, tak to je skvělá věc:) K upřesnění, chvíli jsem v Camarille dělal Keepra, ale moc sem to nezvládal. Pak nastaly problémy a musel sem s UO skončit = smazání Largona. Začal sem pak po čase na Midce a to hlavně kvůli RP a nenáročnosti na čase. Mno a občas sem se vrátil na chvilku na DP za Camou, která bohužel tepala né z plných sil zrovna. Po rozjetí nové postavy Béa, jsem se přihlásil mezi adepty, měsíc jsem lítal aktivně, ale až na občasné srážky s členy mrtvo... Tak jsem se zase zdejchnul pryč. Mno, ale láká mne to sem pořád a rád by jsem se konečně naučil pořádně pvm. Z pár rad kámošů jsem pak kontaktoval Deacona, lehce ho vyzpovídal, prolezl web..... Mno pak eště jsem zjistil něco z Camy a to už bylo rozhodnutí na světě. Odešel jsem včera, zaplatil chybějící gildovné za ony dny + penále a odepsal se z kamene. Nyní jsem tedy přihlášen jen k Vám (vědomě, nevědomě snad UO nehraju:). Píšu to sem jen pro vyjasnění a předejití problémů. Jinak fotky mam nějaké tady => http://camarillagallery.wz.cz/?strana=1 ... &podkat=24 <= . Mno dost bylo řečí, jdu spamovat Andyho:), když je to povolené.. (jinak jsem fakt nb, takže za každou radu budu vděčný, snad sem i učenlivý, tak by to mohlo jít rychle...)

_________________
Naše společnost je tak dokonalá, že jakékoliv vylepšení je krokem zpět!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Béowulf (Largon Skraja)
PříspěvekNapsal: 23 dub 2008 18:05 
Offline
Mlýnský čeledín
Uživatelský avatar

Registrován: 22 dub 2008 16:32
Příspěvky: 102
Bydliště: Bratia Slava
largo píše:
ale až na občasné srážky s členy mrtvo...

sa cuduj ked si bol stale invis a nemal si ma vo visible liste (:

trosku dalej largo píše:
Mno pak eště jsem zjistil něco z Camy

nemozes rovno povedat aj od koho? aj ja si chcem splhnut (:

_________________
usstan tlun Barra Linath. usstan tlun senger d' oloth. usstan tlun sanguine lu' dos ph' ussta plyussq

spravca charity upirskej


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Béowulf (Largon Skraja)
PříspěvekNapsal: 23 dub 2008 19:14 
Offline
Bezdomovec z podhradí
Uživatelský avatar

Registrován: 22 dub 2008 22:11
Příspěvky: 11
Rejpale. Nejdříve tou osobou je princ, jenž mne optimisticky nenaladil a já jsem si pak uvědomil, že jsem Camarille věnoval hodně a vždy když jsem se chtěl vrátit mne profackovala neaktvita. Když jsi tu byl ty, tak já už ne.. a to dlouho:)Teď ke konci bola možnost s tebou něco podniknout, ale předchozí neaktivita mne zase odradila preč. Proto jsem se rozhodl tak rychle, Camarillu mam rád, ale z mého pohledu je 2 roky minimálně mrtvá.. Tak chci změnit gildu a zrušit pověst hopíku aktivní/neaktivní .... K tomu rozhovoru s princem se vyjadřovat nebudu, myslím, že to je interní záležitost... Nerozpitvával bych tu detaily, Camarilla byla a zatím je hrdá gilda, tak ať to tak zůstane a ano byl jsem neaktivní. Tady se časem prověří jestli jsem k něčemu či ničemu... Nechal by jsem to načase..

_________________
Naše společnost je tak dokonalá, že jakékoliv vylepšení je krokem zpět!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Béowulf (Largon Skraja)
PříspěvekNapsal: 23 dub 2008 19:17 
Offline
Mlýnský čeledín
Uživatelský avatar

Registrován: 22 dub 2008 16:32
Příspěvky: 102
Bydliště: Bratia Slava
ja som dufal ze povies nieco v style jo song vas vychvalil tak som tu... :p
inac neverte mu ked bude zas tvrdit ze nic nevie (:

_________________
usstan tlun Barra Linath. usstan tlun senger d' oloth. usstan tlun sanguine lu' dos ph' ussta plyussq

spravca charity upirskej


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Béowulf (Largon Skraja)
PříspěvekNapsal: 23 dub 2008 20:53 
Offline
Lesní tulák
Uživatelský avatar

Registrován: 24 úno 2008 14:59
Příspěvky: 26
haha old blood bratre :p
no nic prajem gut luck, ja ta moc chvalit nebudem bo by mi enverili (moc rypem :p ) ale jianc pohode clovek, pohode hrac, co dodat? :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Béowulf (Largon Skraja)
PříspěvekNapsal: 23 dub 2008 23:09 
Offline
Major Domus Animales
Uživatelský avatar

Registrován: 12 led 2008 06:11
Příspěvky: 1329
Bydliště: lepenková krabice
Prejdete pod nas ! Nabizime lepsi zivot!

_________________
Ty ptáš se mě?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Béowulf (Largon Skraja)
PříspěvekNapsal: 24 dub 2008 00:04 
Offline
Řezník
Uživatelský avatar

Registrován: 14 led 2008 17:55
Příspěvky: 519
upraveni prihlasky, ktere ti bylo prvnim ukolem, se ti velice povedlo.. Jen tak dal ;)

_________________
"Nothing is true, everything is permitted."


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Béowulf (Largon Skraja)
PříspěvekNapsal: 24 dub 2008 10:02 
Offline
Rasův Pán
Uživatelský avatar

Registrován: 12 led 2008 09:31
Příspěvky: 695
Ahoj Largone.

Vítej a pokud je v tvých silách, zapoj se do dění této slavné guildy. Na neaktivitu si tu nebudeš moci stěžovat, zahraješ si, co hrdlo ráčí.

Andy.


PS: vše nejlepší k svátku.

_________________
prošel jsem wow, Lotro, GW 2 a UO je pořád nej :).


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Béowulf
PříspěvekNapsal: 24 dub 2008 20:32 
Offline
Karbanátek

Registrován: 12 led 2008 12:30
Příspěvky: 1040
co je to ten keeper v camarile?
inak zdar :)
a morle kde je ta tvoja prihlaska jak si sluboval?
shadowsong to iste?
zakladna slovakov sa zvysuje. vydrzte bratia. prevrat je uz blizko. sochy v dohladne!

_________________
Niektorí ľudia cítia dážď. Ostatní proste len zmoknú.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Béowulf
PříspěvekNapsal: 24 dub 2008 20:36 
Offline
Mlýnský čeledín
Uživatelský avatar

Registrován: 22 dub 2008 16:32
Příspěvky: 102
Bydliště: Bratia Slava
keeper je keeper of elysium celym nazvom. elysium je neutralne miesto, sidlo princa a chram. pekne je to popisane na starej stranke camarilly (tu)
keeper ma na starosti chod elysia, co v praxi znamena vyberanie guildovneho a mal by dohliadat aj na platbu poplatkov z vyprav a platbu za pouzivanie guildovnej vestiarne atd... i ked to sa vlastne neda... (:
a moju prihlasku ma v rukach princ a kaj... (:

_________________
usstan tlun Barra Linath. usstan tlun senger d' oloth. usstan tlun sanguine lu' dos ph' ussta plyussq

spravca charity upirskej


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Béowulf
PříspěvekNapsal: 26 dub 2008 22:07 
Offline
Lesní tulák
Uživatelský avatar

Registrován: 24 úno 2008 14:59
Příspěvky: 26
Ishar píše:
co je to ten keeper v camarile?
inak zdar :)
a morle kde je ta tvoja prihlaska jak si sluboval?
shadowsong to iste?
zakladna slovakov sa zvysuje. vydrzte bratia. prevrat je uz blizko. sochy v dohladne!
ishi :p ja som sluboval tak ze max dojdem na dajaky zraz, ale o ziadnom ste mi nepovedali :p ale zas by ste ma vykopli, len by som vam naharvil obetiny :p haha ale ak tu prihlasku napises za mna a postnes... :p a zaistis clenstvo (ale dovojite!) nedbam...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Béowulf
PříspěvekNapsal: 26 dub 2008 22:29 
Offline
Major Domus Animales
Uživatelský avatar

Registrován: 12 led 2008 06:11
Příspěvky: 1329
Bydliště: lepenková krabice
Jake si povahy Beo?

_________________
Ty ptáš se mě?


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 36 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 22 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz