Amonthia

Právě je 28 bře 2024 15:26

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 58 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Godsword
PříspěvekNapsal: 28 úno 2014 10:33 
Offline
Bezdomovec z podhradí
Uživatelský avatar

Registrován: 20 led 2014 20:15
Příspěvky: 16
Emp v tom topicku napsal 3 posty:

1Ahoj, vítám tě ...

pročetl jsem si přihlášku a musím uznat, že si to neodfláknul což je my simpatické ... takto nějak bych si představoval většinu přihlášek k nám ... no to je ale už trochu mimo :)

takže ... z toho co jsem četl si už ochutnal několik guild .. DoHR, Str, Crus ... to jsou/byly relativně kvalitní party ... přijde mi jako by si sám trochu nevěděl co chceš ... guilda by měla být trochu víc než jen skupina lidí co spolu zajde dung, když mají čas ... nejbližší termínem jak popsat guildu je pro mě "rodina" a od té se neutíká ... trápí mě toto, pokud se rozhodneme dát ti šanci neskončí to tak, že když naše guilda ztratí svojí aktivitu tak prostě jen odejdeš jinak?

takže se ptám jakou loajalita od tebe můžeme očekávat?


2pomluvy nesnáším ... ak chceš něco přihlášce napsat tak to napiš pořádně ať si můžeme udělat obrázek a má šanci reagovat i druhá strana

3tak bohužel po souhrnu zamítnuto
*lock


Kde v tom vidis ze byl Emp PRO?!! Aha ty myslis to bohuzel, no to bohuzel pro tebe.

_________________
╭∩╮(︶︿︶)╭∩╮
....Vždy pozdě....


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Godsword
PříspěvekNapsal: 28 úno 2014 11:14 
Offline
Lesní tulák
Uživatelský avatar

Registrován: 15 črc 2012 19:56
Příspěvky: 61
Godsworde s tvým jménem se spojují samé lumpoviny a ty nic nepřiznáváš. Je toho až příliš, aby něco nebyla pravda. Bohužel.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Godsword
PříspěvekNapsal: 28 úno 2014 11:19 
Offline
Lesní tulák
Uživatelský avatar

Registrován: 26 úno 2014 21:07
Příspěvky: 20
Až mi prokazete něco co jsem udělal tak se můžeme o.něčem bavit :). Zase odsuzujete člověka z pomluv ostatních a nemáš vlastní názor a vůbec mě.neznáte.. Mg mi pk neprokazalo ani jakýsi podvod s platama. Tudíž nesmysl a wr jsem tu dával důkaz a s acarusem sem taky prilozim takže je vše objasnene. Takže nevím jaké problémy vidíte a barte ty to samé soudit někoho koho neznáš a nic o něm nevis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Godsword
PříspěvekNapsal: 28 úno 2014 12:02 
Offline
Adeptmaster
Uživatelský avatar

Registrován: 27 led 2008 19:53
Příspěvky: 381
Bydliště: Znojmo
godsword píše:
Až mi prokazete něco co jsem udělal tak se můžeme o.něčem bavit :). Zase odsuzujete člověka z pomluv ostatních a nemáš vlastní názor a vůbec mě.neznáte.. Mg mi pk neprokazalo ani jakýsi podvod s platama. Tudíž nesmysl a wr jsem tu dával důkaz a s acarusem sem taky prilozim takže je vše objasnene. Takže nevím jaké problémy vidíte a barte ty to samé soudit někoho koho neznáš a nic o něm nevis

Prosím ? Asi si trošku pleteš postavení. Ty se hlásíš k nám, takže je na tobě aby si prokázal, že máš čistý štít. A těmahle postama moc plusovejch bodů nenasbíráš.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Godsword
PříspěvekNapsal: 28 úno 2014 12:15 
Offline
Lesní tulák
Uživatelský avatar

Registrován: 17 úno 2014 19:59
Příspěvky: 22
godsword píše:
Až mi prokazete něco co jsem udělal tak se můžeme o.něčem bavit :). Zase odsuzujete člověka z pomluv ostatních a nemáš vlastní názor a vůbec mě.neznáte.. Mg mi pk neprokazalo ani jakýsi podvod s platama. Tudíž nesmysl a wr jsem tu dával důkaz a s acarusem sem taky prilozim takže je vše objasnene. Takže nevím jaké problémy vidíte a barte ty to samé soudit někoho koho neznáš a nic o něm nevis


Tohle je jako od nasich ceskych politiku..... nepripadas si trapne?
Mimochodem znas prislovi na kazdem sprochu pravdy trochu?.... nerikej ze si svaty...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Godsword
PříspěvekNapsal: 28 úno 2014 12:27 
Offline
Venkovský žebrák
Uživatelský avatar

Registrován: 30 led 2010 10:48
Příspěvky: 83
Ehm...Tak se muzeme o necem bavit? Kdyby to bylo na me, tak cela debata by byla akorat o tom, ze bych te poslal do prdele a usetrili by sme si tyhle pohadky..

e: pis slovensky more


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Godsword
PříspěvekNapsal: 28 úno 2014 12:47 
Offline
Lesní tulák
Uživatelský avatar

Registrován: 26 úno 2014 21:07
Příspěvky: 20
Já prokazují svou nevinu a taky postuju vše na co se ptáte :) jo případně mi to trapné ale nerad na sebe nechám házet špínu která není pravdivá a rad vm ukazu ze jsem v pohodě a tak


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Godsword
PříspěvekNapsal: 28 úno 2014 12:48 
Offline
Lesní tulák
Uživatelský avatar

Registrován: 26 úno 2014 21:07
Příspěvky: 20
Já prokazují svou nevinu a taky postuju vše na co se ptáte :) jo případně mi to trapné ale nerad na sebe nechám házet špínu která není pravdivá a rad vm ukazu ze jsem v pohodě a tak


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Godsword
PříspěvekNapsal: 28 úno 2014 12:48 
Offline
Rasův Pán
Uživatelský avatar

Registrován: 24 úno 2008 14:38
Příspěvky: 715
Bydliště: Kovářství Nová Nara
godsword píše:
Až mi prokazete něco co jsem udělal tak se můžeme o.něčem bavit :). Zase odsuzujete člověka z pomluv ostatních a nemáš vlastní názor a vůbec mě.neznáte.. Mg mi pk neprokazalo ani jakýsi podvod s platama. Tudíž nesmysl a wr jsem tu dával důkaz a s acarusem sem taky prilozim takže je vše objasnene. Takže nevím jaké problémy vidíte a barte ty to samé soudit někoho koho neznáš a nic o něm nevis

Tak o čem je tedy řeč? Pany bych prosil bez uzažek. Přečti jsi KODEX nejsme to mi kdož by cokoliv meli dokazovat!

_________________
TO PODSTATNÉ JE BYZNYS


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Godsword
PříspěvekNapsal: 28 úno 2014 12:54 
Offline
Bezdomovec z podhradí

Registrován: 27 led 2014 07:43
Příspěvky: 3
Tak jesi mohu rád bych něco napsal k přihlášsce tady žadatele kterou mel u nás a kterou jsem mu smazal jeste driv nez jsem si ji precetl...
Lognu TS a vsichni na me hnedka at se podivam forko ze tam mame prihlasku a silene se vsichni chlemtali az se za bricha popadali. Ptam se cemu se tak smejete... no tomu co tam napsal Cambus.. a citovali (necetl jsem to opravdu) ale kdyz mi nas GM rekl jakym stylem sebemrskačskýcm, řitolezectvím si tam napsal... stylem Shark je opravdu osobnos tkterou bych chtel mit v guidle atd atd. tak na takovýhle teplý slinty an to ze se skoro neznáme fakt nemam naladu. Takze jesi si u nas nejakou sanci mel, tak tim cos tam napsal sis to totalne popsral, a ver mi ze ses mi tak u prdele ze na tebe skutecne nejsem nasranej ze si odesel z guildy. Vsihni z guildy jsou asi tak 3x lepsi hraci nez ty a nepotrebujou mi lizt doprdele .. Takze mi stacilo co mi rekli ostatni na TS a tvou prihlasku sem bez čtení rovnou smazal aby si sna nekdo nemyslej ze mi honíš pero s prominutim... nasranej sem az tedka za to co sis tam dovolil psat za sračky.... a budes se divit konkretne Krig, Amigor i Vejfuk se za tebe primlouvali dokonce pac jim bylo lito, abys tam byl s tema sprostejam kanalama.!!!! takze az priste budes chtit neco napsat napis aspon pravdu a nedelej ze sebe kašpara tím jak někomu neskutecne lezes do zadku a myslis si ze ti to pomuze nebo ze to snad ne nekoho udela dojem...a uz fakt nevim co bylo pred lety..hraju to pro zabavu a neresim jestli me nekdo nsral kvuli pixelum...to me prejde do druhyho dne. Jinak proti tobe sem krome tveho skillu nic nemel a i ten by nebyl problem. ALe chce to trosku snahy a ne lognout a chtit se prifarit nekam do dungu kde to hlavne nebude zalezet na tobe jak se akce povede atd. ses vyčuranej jak dira do snehu a tim cos napsal si u me hluboko klesnul. Bud rad ze sem tu prihlasku necetl a slysem jsem jen "vyňatky" co mi ostatni přetlumočili... Takze jesi se ti u nas libilo tak jak by řekl Rytmus... TOTO SI ZABIL !!! jediyn co sis vyslouzil je byt v ignor listu nadale.

Shark(Crusader)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Godsword
PříspěvekNapsal: 28 úno 2014 16:57 
Offline
Adeptmaster otrava
Uživatelský avatar

Registrován: 13 čer 2011 14:39
Příspěvky: 735
Po přečtení všech přihlášek do jiných guild a všech postů jsem Já a Alex jako Adeptmasteři rozhodli, že tady Tvá cesta končí.. Moc pochybností na jednom místě.. A hlavně každý píše úplně to samé a nikde si to nevysvětlil kde stojí pravda a nedokážeš najít normální argument a dokonce se začneš i ohánět..

Každá Tvoje přihláška do ostatních guild, je tak, že ju nejvíce vychvaluješ, což mi nejde do hlavy.. Z jedny to je ten, ale tam to nevyslo.. Tak ted by se mi mohl libit tamhleten a ejhle, také to nevyšlo.. Tak půjdu dál a zkusím to na dalšího...

Přesně takhle vypadají Tvoje přihlášky a Tvoje slova(kecy)...
Pokud Tě to takhle baví, tak bud takový a bud v tom dobrý...

Ale takovéhle lidi u Nás opravdu nechci..

Sbohem.

_________________
Kód:
Skuhry: Ahojky,jak se mas?)
Arde: Ahojczeky mam se bjutifl najs :p Jaká u tebe?
Skuhry:Ja se mam uplne libezcnickove
Skuhry:Musim letet, at mas slunickovy den
Arde:Tobe téééž mrtě prííííma :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Godsword
PříspěvekNapsal: 28 úno 2014 17:04 
Offline
Lesní tulák
Uživatelský avatar

Registrován: 26 úno 2014 21:07
Příspěvky: 20
Já nikoho nevychvaluji jen říkám to co je pravda a shark mě přišel jako v poodě týpej a to neznamená že mu lezu hned do řiti . Já vám tady objasnuji všechno co jste se ptali a vše jsem prokázal tak nevidím ten váš problém , který semnou máte . A není to vůbec tak jak to píšeš


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Godsword
PříspěvekNapsal: 28 úno 2014 17:18 
Offline
Adeptmaster otrava
Uživatelský avatar

Registrován: 13 čer 2011 14:39
Příspěvky: 735
Tak ještě jednou a pomalu...

V každé z Tvých přihlášek má s Tebou akorád každý nepochybnosti o pk o práskání o tom, že des jen po mamonu a takové... Guilda Amonhia je něco jako druhá RODINA (Aspon pro mě).. Pořádáme srazy párkrát do roka a nejsme tu jen kůli tomu, že se sejdem u pc posbíráme pár pixelů a zdárek.. To opravdu ne.. Každy stojí za tím druhým a ten druhý za tím třetím..

A pokud už od začátku nedokážeš najít ve svých letech normální ARGUMENT na ty všechny pochybnosti, tak bud ještě nejsi tak vyspělí nebo Ti došli výmluvy..
Ani v jedné z Tvých přihlášek, ať u Nás nebo u někoho jiného jsi nedokázal najít jediný normální argument který by to všechno přemazal, takže promin, ale myslím si o Tobě, že jsi práskač, že máš tajné pekáčko, že akorád vybíráš vyšší guildy kůli mamonu a vždy najdeš jednoho z té guildy kdo je pro Tebe TOP... jediný Tvý argument je to, že okolo sebe začneš kopat a zpíváš tu samou písničku úplně všude kde si měl přihlášku...

Poslední věc..

Já (Ardelion) a ALEX, jakož Adeptmásteři a poslední NAŠE společné slovo bylo, že Ti šanci NEDÁME.

Podruhé a naposled. Sbohem.

_________________
Kód:
Skuhry: Ahojky,jak se mas?)
Arde: Ahojczeky mam se bjutifl najs :p Jaká u tebe?
Skuhry:Ja se mam uplne libezcnickove
Skuhry:Musim letet, at mas slunickovy den
Arde:Tobe téééž mrtě prííííma :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Godsword
PříspěvekNapsal: 28 úno 2014 17:33 
Offline
Lesní tulák
Uživatelský avatar

Registrován: 26 úno 2014 21:07
Příspěvky: 20
Jo zdarec a ani k vám nechci . Spletl jsem se ve vás a ani bych s vámi hrát nechtěl když si vymýšlíte blbosti a dementoviny


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Godsword
PříspěvekNapsal: 28 úno 2014 17:36 
Offline
Adeptmaster otrava
Uživatelský avatar

Registrován: 13 čer 2011 14:39
Příspěvky: 735
Tímhle si získáš určitě dobrou pověst u jiných guild. Hodně štěstí.
lock.

_________________
Kód:
Skuhry: Ahojky,jak se mas?)
Arde: Ahojczeky mam se bjutifl najs :p Jaká u tebe?
Skuhry:Ja se mam uplne libezcnickove
Skuhry:Musim letet, at mas slunickovy den
Arde:Tobe téééž mrtě prííííma :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Godsword
PříspěvekNapsal: 01 bře 2014 10:30 
Offline
Krakonoš
Uživatelský avatar

Registrován: 01 úno 2008 13:09
Příspěvky: 4161
Bydliště: Praha
Nemůžu si pomoc, ale když vidím přihlášku a není tam věk 20 + tak cítím problém a opět se toto pravidlo potvrdilo :)

_________________
Kdo ovládá minulost, ovládá i budoucnost. (1987 - Velký bratr)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Godsword
PříspěvekNapsal: 06 bře 2014 12:45 
Offline
Guildmaster
Uživatelský avatar

Registrován: 12 led 2008 08:51
Příspěvky: 4514
Bydliště: Praha
Nagash píše:
Nemůžu si pomoc, ale když vidím přihlášku a není tam věk 20 + tak cítím problém a opět se toto pravidlo potvrdilo :)

Nemůžu si pomoct, ale když vidím u holky věk 15-, tak cítím problém a opět se toto pravidlo potvrdilo :)

_________________
-J-afk:
Chtel bych vam rict ze mamon smrdi
Kutik:
to odvolas
Alex:
to kapr taky a žereš ho :-D
________________

Tomino:
musel jsem mlade vysvetlit, ze uo je na prvnim miste
Tomino:
:D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Godsword
PříspěvekNapsal: 06 bře 2014 19:32 
Offline
Krakonoš
Uživatelský avatar

Registrován: 01 úno 2008 13:09
Příspěvky: 4161
Bydliště: Praha
Deacon Frost píše:
Nagash píše:
Nemůžu si pomoc, ale když vidím přihlášku a není tam věk 20 + tak cítím problém a opět se toto pravidlo potvrdilo :)

Nemůžu si pomoct, ale když vidím u holky věk 15-, tak cítím problém a opět se toto pravidlo potvrdilo :)

Ty prasaku jednou te zavrou ;-)

_________________
Kdo ovládá minulost, ovládá i budoucnost. (1987 - Velký bratr)


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 58 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 25 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz